” فقط در دفتر من بنشینید و تمام روز کتاب را بخوانید. ”

وارن بافت ، یكی از موفق ترین افراد دنیای تجارت ، روزگار خود را اینگونه توصیف می كند. نشسته خواندن

او به همه توصیه می کند که بیشتر بخوانند ، و این مطمئناً هدفی است که همه ما می توانیم از آن پشت سر بگذاریم. پیشرفت های شخصی ما در برخورد به طور مرتب به کتاب هایی برمی خوریم که می خوانیم – این که چگونه می خواهیم بیشتر بخوانیم و خواندن را به یک عادت تبدیل می کنیم. تصور می کنم شما هم در یک قایق باشید. بیشتر بخوانید یکی از آرزوهای رایج ما است.

حالا چطور آن کار را انجام بدهیم؟ و وقتی همه اطلاعات را بدست آوردیم باید چه کار کنیم؟

بیشتر بخوانید و همه آن را به خاطر بسپارید ، بحثی با لایه های مختلف و امکانات جالب بسیار است. خوشحالم که در اینجا چند امکان در مورد چگونگی مطالعه بیشتر و به خاطر سپردن آن ارائه می دهم و دوست دارم افکار شما را در زیر بشنوم.

اما اول ، بیایید برخی خطوط اصلی را تنظیم کنیم …

چقدر سریع میخوانی؟
یکی از میانبرهای واضح مطالعه بیشتر ، سریعتر خواندن است. این احتمالاً اولین مکانی است که بسیاری از ما به دنبال یک پیروزی سریع در روال مطالعه خود هستیم.

خوب با چه سرعتی می خوانید؟

Staples (بله ، زنجیره تأمین دفتر) به عنوان بخشی از یک کار تبلیغاتی برای فروش خوانندگان الکترونیکی ، داده های تندخوانی را جمع آوری می کند. این کمپین همچنین شامل یک ابزار تندخوانی بود که هنوز هم برای آزمایش در دسترس است. پیش بروید و در آزمون شرکت کنید تا ببینید چقدر سریع می خوانید.

(نمره من 337 کلمه در دقیقه بود. مال شما؟)

آزمون سریع خواندن Staples شامل داده هایی در مورد چگونگی جمع شدن سایر اطلاعات جمعیتی در کلمات در دقیقه است. طبق گفته های استپلز ، بزرگسالان به طور متوسط ​​300 کلمه در دقیقه می خوانند.

دانش آموزان کلاس سوم = 150 کلمه در دقیقه
دانش آموزان هشت پایه = 250
دانشجوی متوسط ​​دانشگاه = 450
میانگین “سطح بالای اجرا” = 575
میانگین استاد دانشگاه = 675
سرعت خوان = 1500
قهرمان تندخوانی جهان = 4،700

آیا همیشه سریعتر خواندن راه حل درستی برای هدف مطالعه بیشتر است؟ نه همیشه. درک مطلب هنوز مهم است و برخی گزارش ها می گویند سرعت خواندن یا لاغری منجر به جزئیات فراموش شده و ضعف احتباس می شود. با این وجود ، اگر بتوانید در هر دقیقه به میزان قابل توجهی کلمات خود را حفظ کنید ، در عین حال که درک مطلب خود را حفظ می کنید ، مطمئناً می تواند سود بیشتری را در تلاش برای ادامه مطلب پرداخت کند.

چقدر می خوانید؟


سریع خواندن وجود دارد ، و سپس تعداد زیادی خواندن وجود دارد. ترکیبی از این دو بهترین راه برای شارژ بیش از حد روال مطالعه شما خواهد بود ، اما هر یک به تنهایی ارزشمند است. در واقع ، برای بسیاری از افراد ، این مسئله در مورد آزمایش زمانی نیست که ابتدا با یک کتاب یا یک داستان شروع می شود بلکه بیشتر به خود داستان مربوط می شود. هنگام خواندن برای لذت بردن سریع خواندن واقعاً کمک نمی کند.

از این نظر ، تمایل به مطالعه بیشتر ممکن است به معنای داشتن وقت بیشتر برای خواندن و خواندن محتوای بیشتر – کتاب ها ، مجلات ، مقالات ، پست های وبلاگ – باشد.

بیایید با یک شروع مطالعه شروع کنیم. سالی چند کتاب می خوانید؟

مطالعه ای که توسط مرکز تحقیقات پیو در سال 2012 انجام شد نشان داد بزرگسالان سالانه به طور متوسط ​​17 کتاب می خوانند.

کلمه کلیدی در اینجا “متوسط” است. در هر دو انتهای آن افراط زیادی وجود دارد ، هم کسانی که سالانه بیش از 17 کتاب را می خوانند و هم کسانی که کمتر راه را می خوانند – مانند صفر. همان مطالعه Pew Research نشان داد که 19 درصد آمریکایی ها هیچ کتابی نمی خوانند. نظرسنجی هافینگتون پست / YouGov از سال 2013 نشان داد که این تعداد حتی ممکن است بیشتر باشد: 28 درصد آمریکایی ها در سال گذشته کتاب نخوانده اند.

تمایل به مطالعه بیشتر شما را در یک شرکت بسیار نخبه قرار می دهد.

میخواهی کتاب بخری از این سایت بگیر

نوشته ی جواد انصاری

دسته‌ها: دانش

0 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *